toppicture

Radomír Piňos ml.

 

  • Zakladatel a lektor ve společnosti NLP Vision.
  • Mezinárodní certifikace NLP Practitioner a NLP Master Practitioner
  • Studium 4letého body-psychoterapeutického výcviku Core Energetics v Nizozemsku na mezinárodně uznávané škole Netherelands Institute of Core Energetics
  • Vysokoškolský titul v oblasti Managementu a ekonomiky na Mendelově univerzitě v Brně
  • Přímá účast na tvorbě výkonnostních školení pro střední a vyšší management
  • Školení, tréninky a koučink výkonnostních programů středního a vyššího managementu
  • Osobní koučink desítek osob včetně středně a vysoce postavených manažerů
  • Znalost zahraničních jazyků – plynule angličtina, plynule francouzština
  • Tvorba a několikanásobné vedení dlouhodobého komplexního koučovacího kurzu

Radomír ml. se o rozvoj osobnosti a zvýšení potenciálu lidí zajímá již několik let. Prošel si mnoha směry osobního rozvoje až se dostal k metodě NLP, která ho velmi zaujala, a u které se rozhodl, že ji chce učit a předávat dál. Aktivně se o NLP zajímá šestým rokem a za tuto dobu získal mezinárodně uznávané certifikace, aby mohl tuto efektivní metodu vzdělávání sebe a vzdělávání ostatních učit i jiné lidi. Spoluvytvářel, vedl a ukazoval možnosti pro zlepšení u velice efektivních výkonnostních školení pro střední a vyšší management. Ve svých 26 letech dokázal efektivně koučovat osoby o generaci starší a rukama mu prošlo a měl možnost vidět růst celkově u širokého spektra lidí – studenty počínaje a vysoce postavenými manažery v mezinárodních firmách konče, jež opakovaně koučoval s viditelným efektem. 

Vytvořil vlastní pohled na koučování pomocí NLP a díky tomu poskládal dlouhodobý komplexní koučovací kurz NLP COACHING. Tento kurz v poměrně krátké době několikanásobněkrát celý spustil a vedl. Celým kurzem prošlo už pár desítek lidí od studentů přes umělce a podnikatele až k vysoce postaveným manažerům v mezinárodních firmách.

Momentálně (12/2015) studuje čtyřletý body-psychoterapeutický výcvik Core Energetics na mezinárodní škole v Nizozemsku - Netherelands Institute of Core Energetics. Tento výcvik je velmi náročný, nicméně velmi hluboký a přínosný v oblasti porozumění sobě a ostatním. Radomír Core Energetics vnímá jako velmi silný nástroj pro nalezení sebe sama, svého potenciálu a osobního naplnění. V rámci výcviku se stává profesionálem v práci s nejtemnějšími místy člověka tak, aby tato místa dokázal transformovat v prospěch celého člověka. Je přesvědčen a jeho mnohonásobně opakovanou zkušeností je, že právě tato místa v sobě skrývají obrovské množství životní energie, které jsou potřeba pro objevení sebe sama a naplnění svého potenciálu. Nyní postupně zařazuje metodu Core Energetics do své praxe - jak v kurzech, tak i v individuálních setkáních.